Web sayfamla ilgili bir sürü kısayola (özellikle de sayfayı kişiselleştirmek için)
arkaplan resmine tıklayarak ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Buna ek olarak, sayfamı gezerken müzik dinlemek isterseniz MusicBox bölümüne bekliyorum!

-##selamla()##-, ve Ali's homepage'e hoşgeldiniz!

Yaz tatili denince akla genelde deniz, kumsal ve benzeri aktiviteler geliyor. İlla öyle olmak zorunda değil tabii - belki hatırlarsınız, bundan iki sene önce yazın kayak yaparken fotoğraflar koymuştum - ama bu sefer de alışıldıktan şaşmayalım dedim ve temmuz sonu yaz tatili için Tenerife'ye (Kanarya Adaları'nın ortaya doğru olanı) gittim.

Kanarya Adaları deyince akla ilk okyanus, adalar, gün batımı ve tabii yunuslar ile pilot balinalar geliyor. Bunlardan birkaçının fotoğrafını aşağıda bulacaksınız; her zamanki gibi eğer fotoğraflardan birine tıklarsanız hem daha büyük olarak görebilir hem de benzeri fotoğrafları da görebilirsiniz:

                   

Tenerife'yi diğer adalardan asıl özellik ise volkanı: Teide (Tenerife'nin ortasındaki volkan), İspanya'nın en yüksek dağı (bilmeyenler için, Kanarya Adaları İspanya'nın bir parçası). Volkanik bir ada olması dolayısıyla toprak rengi ve yapısı "ay gibi" bir görünüm yaratıyor, ayrıca yükseklere çıktıkça etkileyici manzaralar yaratıyor! İşte birkaç volkan ve volkan üzerinden etrafın manzarası:

                   

Bu tatilin başka bir özelliği de, tek başına kalmamış olmam Aşağıda bunun da fotoğrafını göreceksiniz, paylaşmak istedim:Hem fotoğraf güncellemeleri, hem de kişisel hayat haberlerini paylaştıktan sonra, sizi sitemle baş başa bırakıyorum. Her zamanki gibi Web sayfamı gezerken her sayfanın altındaki Facebook "beğen" düğmelerini güzel kullanın ve de en önemlisi aklınıza gelen fikirleri, yorumları, tavsiyeleri, istekleri (mesela MusicBox için), veya her türlü "merhaba!" maillerinizi de bana ulaştırmayı kesinlikle ihmal etmeyin; bunun için "Bana ulaşın" bölümüne (şu daktilo şeklinde ikonu olan) bir göz atmanız yeterli.

S. Ali Tokmen


31.07.2017

www.alishomepage.com
subs.alishomepage.com

son güncelleme: 08.10.2017