Web sayfamla ilgili bir sürü kısayola (özellikle de sayfayı kişiselleştirmek için)
arkaplan resmine tıklayarak ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Buna ek olarak, sayfamı gezerken müzik dinlemek isterseniz MusicBox bölümüne bekliyorum!

-##selamla()##-, ve Ali's homepage'e hoşgeldiniz!

İsviçre'ye kış haftalar önce geldi, ama hem iş hem de planlanmış seyahatler derken kayağa ancak gidebildim! Aşağıda o günden iki manzara fotoğrafı bulacaksınız, ama manzara o manzara: hava güneşli ve açık ve havada bulut olmamasına rağmen Zürih'e doğru giden vadi hafif bir sisle kaplı:

   

Bu küçük fotoğraf güncellemesini de paylaştıktan sonra, sizi sitemle baş başa bırakıyorum. Sene başı itibariyle Ben kimim? bölümünde küçük haberler var, bakalım ne düşüneceksiniz! Her zamanki gibi Web sayfamı gezerken her sayfanın altındaki Facebook "beğen" düğmelerini güzel kullanın ve de en önemlisi aklınıza gelen fikirleri, yorumları, tavsiyeleri, istekleri (mesela MusicBox için), veya her türlü "merhaba!" maillerinizi de bana ulaştırmayı kesinlikle ihmal etmeyin; bunun için "Bana ulaşın" bölümüne (şu daktilo şeklinde ikonu olan) bir göz atmanız yeterli.

S. Ali Tokmen


20.02.2017

www.alishomepage.com
subs.alishomepage.com

son güncelleme: 01.03.2017