Web sayfamla ilgili bir sürü kısayola (özellikle de sayfayı kişiselleştirmek için)
arkaplan resmine tıklayarak ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Buna ek olarak, sayfamı gezerken müzik dinlemek isterseniz MusicBox bölümüne bekliyorum!

-##selamla()##-, ve Ali's homepage'e hoşgeldiniz!

Alışıldıktan daha uzun süren bir kış mevsiminden sonra, bir anda hava sıcaklıkları yükseldi ve neredeyse baharı atlayım yaza girdik diye düşünenleriniz vardır herhalde - Ben o atlamayı da geçip Zürih'i hava 3 ile 4 derece arası iken terk edip Hindistan'ın güney batısındaki Karnataka ve Kerala eyaletlerine hava 30 ila 35 derece arasındayken ayak bastım!

Bu seferki fotoğraflar sizi ilk başta Munnar civarındaki çay tarlalarına götürecek, sonraki üç fotoğrafta ise Komarakom civarındaki göl, gün batımı ve geleneksel gemi evlerini görebilirsiniz. Tabii, dahası da var - Herhangi bir fotoğrafa tıklayıp diğerlerine de göz atmayı ihmal etmeyin:

               

Bu küçük fotoğraf güncellemesini de paylaştıktan sonra, sizi sitemle baş başa bırakıyorum. Her zamanki gibi Web sayfamı gezerken her sayfanın altındaki Facebook "beğen" düğmelerini güzel kullanın ve de en önemlisi aklınıza gelen fikirleri, yorumları, tavsiyeleri, istekleri (mesela MusicBox için), veya her türlü "merhaba!" maillerinizi de bana ulaştırmayı kesinlikle ihmal etmeyin; bunun için "Bana ulaşın" bölümüne (şu daktilo şeklinde ikonu olan) bir göz atmanız yeterli.

S. Ali Tokmen


16.05.2017

www.alishomepage.com
subs.alishomepage.com

son güncelleme: 16.05.2017