Web sayfamla ilgili bir sürü kısayola (özellikle de sayfayı kişiselleştirmek için)
arkaplan resmine tıklayarak ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Buna ek olarak, sayfamı gezerken müzik dinlemek isterseniz MusicBox bölümüne bekliyorum!

-##selamla()##-, ve Ali's homepage'e hoşgeldiniz!

2018 genel olarak ortalamanın üzerinde sıcak geçti, ve özellikle Orta Avrupa'da kurak bir yazın ardından kar da gecikti... O kadar gecikti ki genelde Aralık ayında bembeyaz olan dağlar Ocak başına kadar kel kaldı - Ve şansıma, Davos'a gittiğim günün akşamı bir kar fırtınası başladı, sonraki gün dindi, bir sonraki gün de tamamen güneşli geçti! Aşağıdaki fotoğraf tam o güneşli günden, üzerine tıklayıp büyütebilir, ve aynı bölgede çektiğim diğer fotoğraflara da göz atabilirsiniz:Bir yılı daha geride bıraktık! Bu yeni yılda hepinize, sevdiklerinizle birlikte, mutluluk, sevgi, saygı, konfor ve en önemlisi sağlık diliyorum. Umuyorum anlattığım ve bana rast gelen şans anı gibileri hepimizi 2019'da kucaklar!

Bu paylaşımlar ve dileklerden sonra sizi şimdi sitemle baş başa bırakıyorum. Umuyorum bu gezinmeniz size hem ilginç hem de eğlenceli gelecek, uygun gördüğünüz sayfaların alt kısmındaki Facebook "beğen" düğmelerini ve yorum bölümlerini kullanmaktan çekinmeyin ve de en önemlisi aklınıza gelen fikirleri, yorumları, tavsiyeleri, istekleri (mesela MusicBox için), veya her türlü "merhaba!" maillerinizi de bana ulaştırmayı kesinlikle ihmal etmeyin; bunun için "Bana ulaşın" bölümüne (şu daktilo şeklinde ikonu olan) bir göz atmanız yeterli.

S. Ali Tokmen


06.01.2019

www.alishomepage.com
subs.alishomepage.com

son güncelleme: 23.02.2020